איך להסתכל נכון על תמונות לפני ואחרי הגדלת חזה?

 

Thumbnail Image

לפני שאת מדברת איתנו,
את יכולה לדבר עם אחת שעשתה!

אחת הבנות שעברה אצלנו
הגדלת חזה, תשמח לדבר איתך
על החוויה בטלפון
רוצה?

Phone Call Icon

בואי לדבר עם אחת שעשתה

תמונות לפני ואחרי
ניתוח הגדלת חזה

אחת הדרכים היותר מקובלות להציג בפני נשים ששוקלות את האופציה של הגדלת חזה את היתרונות של הניתוח הפלסטי הפופולרי היא להציג תמונות של לפני ואחרי – כלומר של מראה החזה.

FAQ

 

לפני שהונחו בו שתלים ושל החזות החדשה שהעניק לו ההליך הכירורגי.  ההבדל בין ה”לפני” ו”אחרי” אכן מרשים, וגם כשמשוחחים עם נשים שכבר עברו את הניתוח להגדלת החזה ניתן לקבל חיזוק משמעותי ליכולת של הניתוח לשנות את החיים והמלצות חמות לעבור אותו גם כן.
יחד עם זאת כשמסתכלים על התמונות ישנם כמה דגשים שחשוב לקחת בחשבון – ולשם כך כדאי לקרוא את המידע שבעמוד זה, מידע שיעזור גם לך לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורך (אם לעבור את הניתוח או לא) ויבטיח מקסימום שביעות רצון במקרה שהבחירה היא כן להגדיל.

מה ניתן ללמוד מתוצאות
הגדלת חזה של אחרות?

כל הנשים, או לפחות מרבית הנשים ששוקלות לעבור ניתוח הגדלת חזה, מודעות לכך שהחזה שלהן אינו זהה לאלה שמופיעים בכל התמונות, ומבינות כי אם ה”לפני” שונה הרי שגם ה”אחרי” ייראה אחרת.

FAQ

 

יחד עם זאת לעתים התבוננות בכל אותן תמונות של הגדלת חזה לפני ואחרי משכיחה עובדה זו, והתוצאה עלולה להיות ציפיות לא ריאליות.
בהתאם, כדאי לתמיד לזכור שכל אותם צילומים הם לא אינדיקציה לגבי מראה החזה שלך בתום הניתוח אלא אינדיקציה כללית לגבי יכולותיו של המנתח הפלסטי (שמהן כאמור ניתן להתרשם גם על בסיס חוות הדעת של מנותחות קודמות).
כדי לדעת כיצד יכול להיראות החזה שלך אחרי ניתוח הגדלה תוכלי להגיע למפגש ייעוץ – מפגש שכמובן אינו מחייב בהליך הכירורגי, אלא בוסוקר המנתח הפלסטי מהמרכז הרפואי ד”ר דב קליין את האפשרויות הרלוונטיות לגבייך ולעזור לך להבין איך תיראי עם שתלים בחזה והאם התהליך כדאי עבורך.

מתי נלקחת התמונה
של אחרי הניתוח?

עוד דבר שכדאי לזכור כשמתבוננים בתמונות של הגדלת חזה לפני ואחרי הוא מועד צילום תמונת ה”אחרי”.

FAQ

 

באופן טבעי תמונה זו צולמה לאחר שמלוא התוצאות של הניתוח באו לידי ביטוי והושלם השינוי במראה השדיים. חשוב להבין שגם הכירורג הפלסטי המוכשר והמנוסה ביותר אינו קוסם, וכי לאחר ניתוח הגדלת חזה האזור כולו נפוח וכן ישנן צלקות יחסית בולטות ואדמומיות. רק לאחר שהנפיחות, שמתפוגגת בהדרגה, נעלמת, והצלקות מתבהרות – פרק זמן שנמשך כ-3 חודשים – ניתן יהיה לראות את התוצאות המלאות, וליהנות מהשיפור המשמעותי במראה האזור.
המסקנה: חשוב להתאזר בסבלנות ולקחת בחשבון את התקופה שבה השדיים לא נראים במיטבם.

איך להבטיח תוצאות
מחמיאות במיוחד?

כשמתבוננים בתשומת לב בתמונות של לפני ואחרי הגדלת חזה, ניתן לזהות את המגוון הרחב של האפשרויות שמקנה ניתוח הגדלת חזה.

FAQ

 

השתלים שאותם מניחים בחזה יכולים להיות קטנים או גדולים, בעלי צורות שונות ועוד אפשרות בחירה היא בין ניתוח הגדלת חזה עם הרמת חזה לבין ניתוח שכולל רק את תוספת השתלים. כשהניתוח מופקד בידיים מקצועיות ומנוסות במיוחד, הבחירה מתבצעת לא רק על סמך המצב בהווה אלא גם מתוך ראייה קדימה, כך שגם בעתיד תוכלי ליהנות מחזה בעל המראה הטבעי ביותר והכי מחמיא שאפשר

כמה זמן מחזיקות
תוצאות הגדלת חזה?

דגש חשוב נוסף לקראת ההחלטה אם לבצע הגדלת חזה הוא כמה זמן תוכלי להסתובב עם החזה החדש בגאווה.

FAQ

 

בתחילת הדרך של הניתוחים הפלסטיים היה נהוג לחשוב שניתוח זה מבטיח שינוי לתמיד, אולם המציאות, כדרכה של מציאות, מורכבת יותר. שתלי הסיליקון הם אמנם עמידים מאוד (הרבה יותר מבעבר, ועל כן גם הסיכון להיווצרות קרע או דליפה הינו למעשה אפסי), אולם מאחר שהשתל נמצא בתוך הגוף ובתנועה מתמדת (יחד עם הגוף) הוא נשחק במידה מסוימת לאורך הזמן. יחד עם זאת מובטח לך חזה מרשים בגודל האופטימלי מבחינתך במשך לפחות 10-15 שנים ולאחר מכן ניתן להחליף את השתלים בהליך כירורגי פשוט יחסית שכן המקום לקליטתם כבר קיים.

איך לבחור נכון
מנתח פלסטי?

תמונות הגדלת חזה לפני ואחרי מספקות כאמור אינדיקציה טובה מאוד לגבי המיומנות של המנתח הפלסטי.

FAQ

 

במהלך מפגש הייעוץ תוכלי להתרשם גם מהאישיות שלו ובפרט מהקשב שלו לרצונות שלך, ועוד דגש משמעותי הוא הליווי אחרי הניתוח. במרכז הרפואי ד”ר דב קליין ניתן לבחון את מצבם של השתלים באמצעות אולטרסאונד שמבוצע ע”י מומחה בתחום בתדירות של פעם בשנה. הביקורת השגרתית מאפשרת לזהות למשל חולשה בדפנות השתל או נוזלים סביבו, ועל כן טיפול משמר מתאים, והיא גם הזדמנות מצוינת לשיחה אודות המרכיבים האחרים (כולל הרגשיים) של הגדלת החזה ושביעות הרצון ממנה.