חומצה היאלרונית

Thumbnail Image

לפני ההחלטה שלך,
באפשרותך לדבר עם מי שכבר עברו את הטיפול הזה.

אחד/אחת שעשה/תה אצלנו
מילוי בחומצה היאלרונית, ישמחו לדבר איתך
על החוויה בטלפון
רוצה?

Phone Call Icon

בואי לדבר עם אחת שעשתה

תכונות החומצה

ההיאלרונית

בגופו של אדם בוגר במשקל ממוצע ישנם כ-15 גרם של חומצה היאלרונית.

FAQ

חומצה היאלורונית נקראת גם היאלורונן, ובאנגלית– Hyaluronic Acid. מתוכם כשליש מפורקים ונוצרים מחדש כל הזמן. הבעיה היא שכשאנחנו מתבגרים ייצור ההיאלורונן פוחת והדבר בא לידי ביטוי במראה פנים פחות חיוני ולעתים אפילו מקומט ורפוי. הזרקת חומצה היאלרונית לפנים היא טיפול אסתטי נפוץ במיוחד שמשיג תוצאות מרשימות. חומצה היאלרונית כאמור מתאפיינת ביכולת ספיחת מים גבוהה, ובהתאם מעניקה לרקמות שאליהן היא מוזרקת את הנפח הרצוי. בנוסף מסייעת החומצה לשמר רמת לחות גבוהה בעור הפנים– לחות שמבטיחה מראה קורן יותר וצעיר יותר. תכונה בולטת נוספת של החומר הוא ספיגתו המהירה בפנים– תוצאות הזרקת חומצה היאלרונית באות לידי ביטוי כמעט מידית. מצד שני, הספיגה המהירה מובילה לכך שתוצאות הטיפול נשמרות למשך מספר חודשים עד שנה. לאחר מכן יש לחדש את הטיפול (כשבכל מקרה נקודת המוצא טובה יותר ועור הפנים במצב משופר במידה ניכרת). עוד כדאי לדעת שאמנם החומר המוזרק לפנים הינו סינתטי, אבל מאחר שחומצה היאלרונית נמצאת כאמור בגוף האדם באופן טבעי, הסיכון לדחיית החומר אפסי, וגם תופעות הלוואי קלות מאוד ונעלמות מעצמן תוך זמן קצר.

הסוגים השונים
של 
חומצה
היאלרונית

בעבר יוצרה חומצה היאלרונית מכרבולות של תרנגולות. כתוצאה מכך הסיכון להיווצרות אלרגיות היה גבוה והשימוש בחומר–מוגבל.

FAQ

 

כיום מייצרים את החומצה ההיאלרונית על בסיס תרביות חיידקים, כך שהיא לא כוללת טוקסינים (חומרים רעילים) מבעלי חיים או אלרגנים. בהתאם השימוש בחומר האפקטיבי נרחב מאוד, מה גם שאפשר לבחור את רמת הסמיכות של הג’ל ובכך להבטיח התאמה אופטימלית לטיפול הנחוץ.

מתי כדאי לבצע

זריקת חומצה היאלרונית מומלצת במספר מקרים.

FAQ

 

  • טשטוש הקמטים בצידי הפה ובאזור האף
  • עיבוי שפתיים
  • מילוי שקעים מתחת לעיניים
  • הוספת נפח ללחיים לצורך עיצוב קו לחיים
  • הוספת נפח לסנטר – הדגשת קו לסת.
  • השינוי שמחוללת הזרקת חומצה היאלרונית בכל המקרים הנ”ל משמעותי מאוד, וכאמור מורגש תוך זמן קצר. כמו כן ישנה גם השפעה מתמשכת, שכן ההזרקה מעודדת את הגוף להאיץ את קצב ייצור האלסטין והקולגן, שני חלבונים שתורמים למיצוק העור ולבריאותו.

שימושים נוספים

נפוצים בחומצה

באמצעות זריקות חומצה היאלרונית ניתן למנוע שחיקת סחוסים במפרקים.

FAQ

 

שחיקת הסחוסים הינה תהליך ניווני שמאפיין את רוב בני האדם החל מגיל מסוים, וככל שאנחנו מתבגרים כך גדל הסיכון להיווצרות אוסטאוארתריטיס – דלקת מפרקים ניוונית – שגורמת למגבלות של ממש על תנועת המפרק ולכאבים. שימוש נוסף בחומצה היאלרונית הוא במסגרת ניתוחים שמטרתם היא שחזור גלגל העין (אם זה נפגע מסיבה כלשהי), וגם בטיפות עיניים רבות נכלל החומר בזכות יכולתו לספוח מים ולמנוע יובש בעיניים. תכונה חשובה זו של חומצה היאלרונית הופכת אותה למרכיב בעל ערך רב גם במוצרי איפור ותכשירי טיפוח שונים.

עלויות וקביעת

ביקורת

התשלום עבור טיפול בחומצה הילרונית הינו עבור מזרק אותו את רוכשת במרפאה.

FAQ

 

עלויות החומצה ההילרונית משתנות בהתאם לסוג החומר. הצעת מחיר המפרטת את סוג החומר תצורף לאחר פגישת היעוץ. קביעת ביקורת: עד שבועיים לאחר הטיפול תקבע ביקורת ובה תחוזק פעולת החומצה ההילרונית במידת הצורך, כל טיפול נוסף יחויב בתשלום מלא.

אולי יעניין אותך

מידע נוסף על

FAQ