צוות המרפאה

שירי סנדלון רגב

מנהלת המרכז הרפואי

כמנהלת המרכז הרפואי, מטפלת שירי בנושאים הרבים והמגוונים, שכל מטרתם הם טיוב והתאמה לשיטת ד"ר קליין, תוך בקרה והקפדה על איכות מיטבית, והנחלתם לכל הצוות: העובדים, האחיות, היועצות נבחרת הרופאים והמערכת כולה.

שרון ברוך

מנהלת חברת הקוסמטיקה

שרון ברוך, מנהלת חברת הקוסמטיקה של ד"ר דב קליין בישראל ובאיטליה. "לאחר ליווי וטיפול בלקוחות המבקשות שינוי במראה עור הפנים, אני נהנית לראות תוצאות מרהיבות בעזרת שימוש בתכשירי ד"ר דב קליין."

רחלי ליבנה

יועצת בשיטת ד״ר קליין

יועצת על פי שיטת ד"ר קליין, למגוון הניתוחים הפלסטיים במרפאה. הותק, הניסיון והמקצועיות של רחלי, עומדים לרשות ולזכות הבאים אליה ליעוץ - מאות מטופלים מרוצים.

אווה גייסמן

אחות מוסמכת לפלסטיקה

אחות מוסמכת לניתוחים פלסטיים. מלווה את המטופלות החל מרגע כניסתן למרפאה וזמינה לכל בעיה מהביקור הראשון במרפאה ועד לסיום ותהליך ההחלמה. אווה מלווה את המטופלת ביום הניתוח ובחדר ניתוח, בחדר התאוששות ועד לחדר אשפוז, בהסבר במפורט על תהליך ההחלמה והביקורת.

תום שיינגוט

מתאמת רפואית

משתייכת לצוות הניהול השוטף של קבלת הקהל במרפאה: מענה לטלפונים, קביעת תורים לייעוצים, קביעת תורים לניתוחים. בנוסף לכך אחראית על ניהול ימי הניתוחים.

הדר לנדאו

מתאמת רפואית

אחראית על קבלת המטופלים במחלקת פיסול הפנים במרפאה. בנוסף, משתייכת לצוות הניהול השוטף של קבלת הקהל.

גבי ירושלמי

מנהלת לוגיסטית

מנהלת לוגיסטית של חברת הקוסמטיקה של ד"ר דב קליין. אחראית על רכש, עיבוד וניהול שרשרת האספקה של חברה הקוסמטיקה של ד"ר קליין.

יוליה ביל

המרכז לקוסמטיקה רפואית

אחראית על הקשר עם הקוסמטיקאיות. רכזת כנסים וימי עיון.

טובית אשכנזי

קוסמטיקאית רפואית

קוסמטיקאית מוסמכת לטיפולים אסטתיים לפי שיטת ד"ר קליין. "כאשר מטפלים באהבה ובמסירות התאמת תכשירים באופן אישי ומדויק לכל סוגי עור פנים, התוצאות ניכרות מיד."