הגדלת חזה מחירים

אצל חלק גדול מהנשים ממדי החזה משפיעים במידה רבה על תחושת הנשיות. בחלק מהמקרים מדובר על דימוי עצמי, לפעמים ישנה גם השוואה לחברות או מכרות, ובאופן כללי חולמות על חזה מושלם יותר מכפי שיש להן כיום. בהתאם, ניתוחים להגדלת החזה זוכים לפופולריות רבה, ובאופן טבעי עולה גם שאלת המחיר. כאן בעמוד תוכלו לקרוא כיצד נקבעת העלות של הגדלת החזה ולקבל מידע רלוונטי נוסף לקראת ההחלטה החשובה.

הפרמטרים שמשפיעים על מחיר הגדלת חזה

אצל כל אישה שמתלבטת אם לעבור הגדלת חזה, מחירים שמציעים כירורגים פלסטיים שונים הם חלק מהשיקול. אמנם מצד אחד מדובר בלא פחות מהגשמה של חלום, לפעמים כזה שנמשך כבר הרבה שנים, אבל מצד שני, כולנו חיים במציאות שבה הפן הכלכלי הוא חלק בלתי נפרד מהבחירות שלנו.

באופן עקרוני טווח המחירים של הגדלת חזה תלוי מאוד במספר פרמטרים כולל המנתח עצמו, אבל לכל ניתוח תג מחיר משלו, בהתאם למאפיינים הספציפיים שלך. הצעת מחיר ניתנת במהלך מפגש ייעוץ לא מחייב, ועוד לפני שאת מגיעה אליו כדאי לדעת מה משפיע על העלות:

מחיר השתלים

מרכיב אחד במחיר של הגדלת חזה הוא העלות של השתלים שיעניקו לשדיים שלך את המראה הרצוי מבחינתך. פער המחירים של הרכיב הזה נרחב במיוחד – ישנם שתלים שעולים 1,000 ש”ח וישנם גם שתלים שהמחיר שלהם הוא 7,000-8,000 ש”ח. ההמלצה החד משמעית היא לא להתפשר על איכות השתל! אין טעם לעבור ניתוח מורכב שממילא עולה כמה אלפי שקלים ולקבל תוצאות פחות ממושלמות רק בגלל ניסיון לחסוך אלפיים ש”ח.

עוד כדאי לדעת ששתלים אנטומיים הם בדרך כלל מעט יקרים יותר משתלים עגולים, אבל הם גם אלה שיוצרים תוצאות שנראות טבעיות מאוד ולכן גם מחמיאות במיוחד. בפרט מומלצת האופציה האנטומית לנשים רזות. שתל עם מעטפת פוליאורתן (שמשמש למשל למטרת החלפת שתל עקב היווצרות קופסית) יהיה גם כן יקר יותר.

הגדלת חזה מחירים

עלות חדר ניתוח

לחדרי הניתוח שבהם אפשר לבצע הגדלת חזה מחירים אחרים, אמנם ניתוח ההגדלה נמשך בסך הכל כשעה, אבל חשוב כמובן לעבור את ההליך הכירורגי במקום מאובזר היטב, נעים וכזה שיש בו מענה לכל התרחשות שהיא תוך כדי ניתוח.

עלות האשפוז

בנוסף לחדר הניתוח נדרש תשלום עבור אשפוז. במרבית המקרים תישארי בהשגחה למשך מספר שעות אבל ישנן גם הגדלות חזה שלאחריהן המנותחות מאושפזות ללילה. עלות לילה כזה יכולה להגיע גם ל-1,500-2,000 ש”ח בהתאם לרמה של המקום והתנאים שתזכי להם.

הרדמה

בדרך כלל הגדלת חזה תתבצע בהרדמה מלאה, אבל ישנה גם שיטה חדשנית שמאפשרת להעניק לכמעט כל אישה שדיים גדולים יותר גם תחת הרדמה מקומית של אזור החזה בלבד. לבחירה זו יש כמובן השפעה גם על מחיר ההליך כולו.

מורכבות הניתוח

הגדלת חזה שמשולבת בה גם הרמה תהיה כמובן יקרה יותר מ”רק” הגדלה. החלפת שתל מחייבת גם היא מיומנות גבוהה ותתומחר בהתאם.

איך להחליט איפה להגדיל את החזה?

כאמור סוגיית המחיר היא חשובה, אבל לא היחידה שמשפיעה, ובכל מקרה לא כדאי להתפשר כשמדובר גם על ניתוח על כל המשתמע מכך וגם על הגשמה של חלום. בהתאם ההמלצה היא להגיע למפגש ייעוץ, להבין על מה אפשר להתפשר ועל מה ממש לא כדאי, לקבל הצעת מחיר ספציפית וכך לקבל את ההחלטה החשובה על סמך תמונת מצב מפורטת ומידע ספציפי לגבייך.