שאיבת שומן מחיר

הפרמטרים שיש לקחת בחשבון

שומן שמצטבר באזור מסוים בגוף עלול לגרום לעוגמת נפש של ממש. בפרט כך הדבר לפעמים אפילו למקפידים על תזונה נכונה ואפילו דיאטה קפדנית, ואחרי שמבצעים פעילות גופנית משמעותית לאורך זמן, לא רואים שינוי.
מצבור השומן יכול להיות בבטן, בזרועות, בירכיים, במותניים, בגב, בישבן וגם הסנטר הוא אזור שעלולה להתרחש בו התופעה שהגורם לה הוא גנטי (ריבוי תאי שומן במקום מסוים). הפתרון האפקטיבי ביותר כשרוצים לחטב את הגוף ולהעלים את אותו שומן מיותר הוא ניתוח שאיבה. כדי להחליט האם כדאי לעבור את ההליך הכירורגי נדרשות תשובות לשאלות רבות ובהן מחיר הניתוח. בעמוד זה תמצאו מידע אודות הפרמטרים הקובעים את עלות השאיבה ואינפורמציה נוספת לגבי המועמדות והמועמדים המתאימים לעבור את הניתוח ואלה שעבורם מומלצים פתרונות אחרים.

האזור שממנו שואבים שומן

מחיר ניתוח שאיבת שומן נקבע על סמך פרמטרים רבים ובראשם האזור או האזורים שאותם רוצים לשנות. הסיבה לכך היא שישנם מקומות בגוף שמהם קל לשאוב שומן ומקומות שמהם השאיבה יותר מורכבת. עוד כדאי לדעת שניתן לשאוב שומן ממספר אזורים במסגרת ניתוח אחד – באופן טבעי, כשמבררים לגבי שאיבת שומן, מחיר ניתוח שכזה יהיה גבוה יותר.

המאפיינים הספציפיים של הניתוח

פרמטר נוסף שמשפיע על עלות שאיבת שומן בניתוח הוא המאפיינים הספציפיים של ההליך הכירורגי. ישנן שיטות שונות לשאוב שומן מיותר, וגם לכמות השומן שנקבעת מראש שתישאב יש משקל מסוים בחישוב העלות.

זהות הכירורג הפלסטי

עוד מרכיב שקובע כמה יעלה ניתוח שאיבת שומן הוא זהות הכירורג הפלסטי שמבצע את הטיפול. הביקוש הרב, וההולך ומתרחב, לניתוחים פלסטיים הוביל לכך שגם ההיצע של הרופאים שמבצעים את ההליכים השונים לשדרוג המראה החיצוני יגדל – וכמובן שיש הבדל בין כירורגים פלסטיים בראשית דרכם לבין אנשי המקצוע המיומנים והמנוסים.

אמנם שאיבת שומן נתפשת כהליך טכני ויחסית פשוט, אולם גם כך מומלץ לעבור את הניתוח אצל רופא פופולרי כמו ד”ר קליין. מן הסתם כשמקבלים מספר הצעות מחיר לגבי שאיבת שומן מחיר התהליך יהיה גבוה יותר אצל המנתחים הוותיקים. אולם כשמדובר על הליכים רפואיים לא כדאי לחסוך ולהסתכן שלא לצורך בסיבוכים שונים או בתוצאות שאינן אופטימליות.

שאיבת שומן מחיר

המקום שבו מתבצע הניתוח

ניתוח שאיבת שומן מתבצע כמובן בחדר ניתוח מאובזר היטב, וגם לשהות בחדר הניתוח יש עלות שמצטרפת לשכרו של הכירורג הפלסטי (ולתשלום לרופא המרדים אם נדרשת הרדמה מלאה לצורך השאיבה). בדרך כלל חדרי ניתוח במרכז הארץ יהיו יקרים יותר מאלה שבפריפריה וככל שהמקום איכותי יותר כך עלות הניתוח והאשפוז (אם יהיה בכך צורך – לעתים המנותחים נשארים בהשגחה ללילה) תהיה גבוהה יותר.

למי מתאימה שאיבת שומן ולמי לא?

שאיבת שומן מיועדת לגברים ולנשים במשקל תקין ושבכל זאת ישנו אזור מסוים (או מספר אזורים) עם עודף שומן. תנאי נוסף הוא בריאות כללי תקינה.
עוד פרמטר חשוב שבוחן כירורג פלסטי מנוסה ובעל יושרה הוא איכות העור: אם העור גמיש, שאיבת השומן תוביל למראה חטוב ומוצק וכמובן מחמיא, אבל אם העור לא גמיש מספיק התוצאה עלולה להיות מראה רופס.

מועמדים עם יכולת ריפוי נמוכה של הגוף או בעיות בקרישת הדם נבדקים ב-7 עיניים ובאופן יסודי במיוחד כדי לוודא שהניתוח לא יזיק להם.