האם מתיחת פנים ללא ניתוח משמעה מתיחת פנים בחוטים?

Thumbnail Image

לפני שאת מדברת איתנו,
את יכולה לדבר עם אחת שעשתה!

אחת הבנות שעברה אצלנו
מתיחת פנים ללא ניתוח, תשמח לדבר איתך
על החוויה בטלפון
רוצה?

Phone Call Icon

בואי לדבר עם אחת שעשתה

האם מתיחת פנים
ללא ניתוח משמעה
מתיחת פנים בחוטים?

המונח “מתיחת פנים ללא ניתוח” הפך רווח מאוד בשנים האחרונות. הסיבה לכך מובנת: ישנן יותר ויותר אופציות של טיפול אפקטיבי מאוד להצערת הפנים גם ללא הליך כירורגי שמחייב פינוי כשבועיים לטובת החלמה. בדרך כלל ישנו גם בלבול מסוים לגבי מהי מתיחת פנים בלי ניתוח, ובפרט נשאלת השאלה האם הכוונה היא לשימוש בחוטים כדי להרים רקמות עור שצנחו.

FAQ

 

בעמוד זה תמצאו תשובה מפורטת לשאלה הנ”ל וגם הסברים כלליים אודות האפשרויות לשפר משמעותית את מראה האיבר שמהווה את המרכיב העיקרי בכרטיס הביקור הוויזואלי שלנו גם בלי ניתוח.

מדוע מתיחת פנים עם
חוטים הינה טיפול
אפקטיבי?

מתיחת פנים באמצעות חוטים הינה טיפול אפקטיבי מאוד שנשען על חתכים מיקרוסקופיים בנקודות ספציפיות בפנים, ועל כן ההתאוששות הנדרשת בעקבותיו מהירה. הליך זה מספק מענה אפקטיבי לאחת התופעות הבלתי נמנעות שמשפיעות במידה הרבה ביותר על מראה הפנים שלנו: צניחת רקמות.

FAQ

 

הצניחה מתרחשת כשאנחנו מתבגרים, התמיכה שניתנת לרקמות העור מתרופפת וכוח המשיכה מוביל למראה מוארך ואפילו שמוט שכמובן אינו מחמיא לאף אחד ואף אחת. החוטים המיוחדים מעניקים לרקמות משענת איתנה כך שניתן להחזיר אותן למקומן הטבעי. לעתים מוגדרת מתיחת פנים עם חוטים גם בתור מתיחת פנים טבעית, וזאת משום שגם אם עצם החדרת החוטים לפנים היא התערבות בתהליכים הטבעיים שמתרחשים אצלנו בגוף, הרי שהתוצאות המתקבלות טבעיות לגמרי (ועל כן גם מחמיאות מאוד). החוטים נמסים מעצמם עם הזמן. עוד כדאי לדעת שלשימוש בחוטים יש תועלת נוספת מעבר להרמתן של רקמות העור שצנחו: החדרתם של החוטים מעודדת את הגוף להאיץ את קצב הייצור של שני חלבונים חשובים, אלסטין וקולגן. שני חלבונים אלה לוקחים חלק ביצירת רקמות עור חדשות, שמטבען מתאפיינות במראה מוצק והדוק, ועל כן משתנה לטובה גם מרקם העור. תוצאות הרמת פנים עם חוטים מחזיקות מעמד בין שנה לשנתיים (בהתאם למאפיינים הספציפיים של כל מטופל ומטופלת כשמומלץ לשמור על אורח חיים בריא כדי לתמוך בהישגי הטיפול). לאחר מכן, אם יש בכך צורך, ניתן לחדש את המתיחה – בכל מקרה מדובר בטיפול יחסית קל שאינו מצריך ניתוח ואשר מבוצע באלחוש מקומי בלבד

אפשרויות נוספות של
מתיחת פנים ללא ניתוח?

לצד האפשרות של מתיחת פנים בחוטים, לעתים יוגדר גם פיסול פנים כמתיחה ללא ניתוח. פיסול פנים כשמו כן הוא, הליך כולל שמתייחס אל האיבר המורכב כיצירת אמנות שניתן “לשפץ” ובעיקר לטשטש באופן משמעותי את סימני הזמן הבלתי נמנעים.

FAQ

 

בפרט מספק פיסול הפנים מענה אפקטיבי מאוד לקמטי ההבעה שנוצרים במצח וסביב העיניים, לקמטים הסטטיים שצצים בין האף לפה ובין השפתיים לסנטר, ללחיים שהופכות שקועות, לאובדן קו הלסת (דבר שמייצר מראה חסר נוכחות), לכתמי פיגמנטציה ולצלקות שפוגמות גם הן במרקם העור בפנים. כדי ליצור את כל השינויים הנדרשים, נעשה שימוש במגוון חומרים: חומצה היאלרונית, בוטוקס, שומן עצמי, נגזרות של קולגן, סיליקון, חומצות על בסיס פירות, חומצה גליקולית, חומצה טריכלורית ועוד. כאמור ביצוע מדויק ומוקפד יוביל לשיפור דרמטי לטובה, כזה שנחווה כמו תוצאות של ניתוח מתיחה – למרות שהשינויים עצמם הם אחרים, שכן פיסול פנים, בניגוד לאופציה של מתיחת פנים עם חוטים, לא מאפשר הרמת רקמות שצנחו. המפתח לשינוי משמעותי ומחמיא הוא התאמה אישית של כל הפעולות המתבצעות למטופל או למטופלת הספציפיים, ועוד דגש משמעותי הוא חתירה לתוצאות טבעיות. הזרקת חומצה היאלרונית מאפשרת לטשטש קמטים סטטיים בחלק האמצעי והתחתון של הפנים. שימוש נוסף בחומצה זו הוא לצורך עיצוב שפתיים, פעולה שגם לה כמובן אימפקט של ממש. עיבוי שפתיים אפשרי גם עם סיליקון, כשבמקרה זה חשוב במיוחד להקפיד על הדרגתיות ועל מינונים מדויקים לחלוטין כדי למנוע היווצרות גושים. באופן דומה יתבצע מילוי קמטים בסיליקון – פעולה שמתאימה לקמטי ההבעה שבאזור הפה. לקמטי ההבעה בחלק העליון של הפנים (במצח וסביב העיניים) מתאימה הזרקת בוטוקס, שגם היא חייבת להתבצע תוך תשומת לב מרבית למינון ולנקודות ההזרקה (כדי שלא ייווצר מראה מאולץ וקפוא, כפי שהיה קורה לעתים בעבר לפני שמנתחים פלסטיים רכשו מיומנות גבוהה בכך). הזרקת שומן לפנים (שומן שנלקח מאזור אחר בגופם של המטופלים) מאפשרת למלא אזורים שהפכו שקועים עקב הידלדלותה הטבעית של שכבת השומן בפנים ובפרט מדובר על הרקות, על הלחיים ועל השקעים שמתחת לעיניים. עוד טיפול במסגרת פיסול פנים הוא פילינג שמטרתו היא טשטוש פיגמנטציה וצלקות.