כמה עולה הגדלת חזה

About Us Image

הגדלת חזה היא ניתוח פלסטי פופולרי מאוד, שמוביל לשינוי מחמיא במיוחד. גם במציאות כזו, כשמדובר על הגשמת חלום ועל חיזוק משמעותי של הדימוי העצמי, אי אפשר להתעלם מהשיקול הכלכלי ומהשאלה כמה עולה ההגדלה. בעמוד זה תמצאי הסברים מפורטים לגבי מחיר הניתוח והפרמטרים שמשפיעים עליו, כך שתוכלי לדעת מה מצפה לך.

הגורמים שמשפיעים על מחיר הגדלת חזה

התשובה לשאלה כמה עולה הגדלת חזה משתנה באופן טבעי ממטופלת למטופלת, בהתאם למאפיינים הספציפיים של כל הליך. הגורמים העיקריים שמשפיעים על המחיר הם:

עלות השתלים

טווח המחירים של שתלים שיונחו בכיס המיוחד שייצור הכירורג הפלסטי בחזה שלך רחב למדי. ישנם שתלים שעולים כמה מאות שקלים וישנם כאלה שהעלות שלהם היא כמה אלפי שקלים. כך למשל שתלים אנטומיים יקרים יותר בהשוואה לשתלים העגולים – אבל כמובן שאם הם אלה שיבטיחו לך מראה מחמיא ומושך לא כדאי לוותר עליהם.

כמו כן אסור להתפשר על שתלים שלא קיבלו את האישורים הנדרשים (ובפרט זה של ה-FDA בארה”ב), וכדאי להעדיף את המוצרים האיכותיים של החברות הוותיקות והאמינות – הגדלת החזה תהיה אולי יקרה יותר, אבל גם מרשימה יותר ובטוחה לחלוטין.

עלות חדר הניתוח

הפרמטר המשמעותי השני לגבי השאלה כמה עולה הגדלת חזה הוא המחיר של חדר הניתוח שבו יתבצע השינוי שאת מבקשת להעניק לעצמך.

כדאי לדעת שיש שתי שיטות תמחור לחדרי ניתוח – לפי שעה ולפי הליך (כלומר תשלום קבוע עבור הגדלת חזה בלי קשר לפרק הזמן שתימשך ההגדלה הספציפית שלך). הגדלת חזה נמשכת כשעה בדרך כלל, כך שאין צורך בחדר ניתוח לזמן רב, ובכל מקרה ההתקשרות מול בית החולים היא של הכירורג הפלסטי ולא של כל מטופלת בנפרד.

עלות שכירת חדר ניתוח לצורך הגדלת חזה בבית חולים פרטי איכותי במרכז הארץ היא החל מ-2,000-2,500 ש”ח ועד 4,000-5,000 ש”ח. כדאי לזכור שהנחת שתלים היא הליך כירורגי נפוץ ובטוח, אבל גם כך חשוב לעבור אותו במרכז רפואי מקצועי ומצויד היטב(גם במחיר של תשלום סכום מעט גבוה יותר).

כמה עולה הגדלת חזה

עלות ההרדמה

האופציה המתקדמת של הגדלת חזה בהרדמה מקומית מאפשרת להוזיל במידה מסוימת את עלות הניתוח – בזכות האפשרות לוותר על שירותיו של הרופא המרדים (דמות הכרחית בניתוחים שמתבצעים בהרדמה כללית). אם תבחרי לעבור את ההליך הכירורגי בהרדמה מלאה, שכן הרדמת אזור החזה בלבד לא מתאימה לכל אחת ולכל ניתוח, ישנה כמובן חשיבות גם לזהותו של הרופא המרדים. באופן דומה לעלות חדר הניתוח, גם בסעיף זה לא כדאי להתפשר ולבחור למשל מרדים חסר ניסיון.

משך האשפוז

ישנן מטופלות שנשארות לאחר הגדלת החזה להשגחה במשך מספר שעות ומשוחררות עוד באותו יום לביתן, וישנן אחרות שעבורן נדרש אשפוז ללילה שלם. גם סעיף זה עשוי להשפיע על התמחור, כשבכל מקרה השיקול הרפואי הוא זה שקובע כמובן.

מה השורה התחתונה ומה חשוב לזכור כשמתלבטים איפה לעבור את הניתוח?

כאמור ישנם מרכיבים רבים שקובעים כמה עולה הגדלת חזה. עוד כדאי לקחת בחשבון את הסדרי התשלום מול המרפאה ובפרט את אפשרויות הפריסה של הסכום ואת האופציה לקבל הנחה עבור תשלום במזומן.

אולי יעניין אותך גם