ניתוח הגדלת חזה מחיר

About Us Image

ניתוח להגדלת החזה משדרג את הדימוי העצמי, את תחושת הנשיות ואת איכות החיים באופן כללי. כשעוברים את ההליך הכירורגי במרכז רפואי מקצועי שזוהי התמחותו, השינוי לטובה דרמטי ובלא מעט מקרים המטופלת שואלת את עצמה למה היא חיכתה כל כך הרבה זמן עד שהחליטה להגדיל. 

גם מי שיודעת שאפשר לחולל פלאים עם ההליכים המתקדמים של הרפואה האסתטית בוחנת באופן טבעי לא רק את התועלת שצפויה לה, אלא גם את העלות. הצעת מחיר ספציפית ניתן לקבל רק לאחר מפגש ייעוץ לא מחייב: איש מקצוע רציני בתחום קודם בוחן את המצב הקיים, מוודא שאכן כדאי לבצע את התהליך, מציע שתלים אפשריים ומברר פרטים רלוונטיים נוספים שכולם משפיעים על מחיר הניתוח. בכל מקרה כאן בעמוד תוכלו למצוא הסברים לגבי הפרמטרים שלפיהם נקבעת עלות הגדלת חזה.

איך משפיעה הבחירה של השתלים על מחיר הגדלת חזה?

כשמתכננים ניתוח הגדלת חזה מחיר השתלים הוא אחד המרכיבים בעלות הכוללת. טווח המחירים רחב למדי – החל מ-1,000 ש”ח פלוס מינוס ועד לכמה אלפי שקלים.

שתלים אנטומיים למשל יקרים יותר משתלים עגולים. מצד שני לאישה רזה עם שד קטן במיוחד מומלץ בחום להעדיף שתל אנטומי ויש עוד מצבים שבהם הסוג הזה יוצר את המראה הטבעי ביותר ובהתאם גם המחמיא ביותר.

בחלק מהניתוחים, ובפרט כשמתבצעת החלפת שתלים, נדרש שתל סיליקון עם מעטפה מפוליאוריתן, ובמקרים אלה המחיר עוד יותר גבוה. בכל מקרה מומלץ לבחור את השתלים המתאימים ביותר למבנה הגוף, על סמך הניסיון של מנתח פלסטי בעל יושרה, ולא את אלה הזולים ביותר.

האם את צריכה הרמת חזה עם ההגדלה?

פרמטר נוסף שמשפיע על מחיר ניתוח הגדלת חזה הוא היקף השינוי שנדרש אצלך. באופן טבעי כשחזה מושלם (בהתאם לתפישה האסתטית שלך, כמובן) מצריך רק הגדלה, העלות תהיה זולה יותר בהשוואה למצב שבו המנתח הפלסטי מתבקש גם להרים את החזה בנוסף להנחת השתלים.

גם לגבי סעיף זה ההמלצה החד משמעית היא לא לנסות לחסוך: חזה נפול שיוגדל עלול להיראות עוד יותר רפוי ולכן במקרים אלה כדאי לבחור את השילוב של הרמת החזה עם שתלים – גם במחיר של פעולה כירורגית מורכבת יותר ותשלום סכום גבוה יותר.

איך משפיעים על הגדלת חזה מחיר חדר הניתוח ומשך האשפוז?

אמנם במסגרת ניתוח הגדלת חזה מחיר ההליך נקבע לא מעט על בסיס המקצועיות והניסיון של המנתח, כמו גם הביקוש לשירותיו, אבל ישנו עוד סעיף שבכלל לא קשור אליו: המקום שבו מתבצעת ההגדלה ומשך האשפוז לאחריה.

בדרך כלל חדרי ניתוח במרכז הארץ יקרים יותר מאלה שבפריפריה. גם רמת המרכז הרפואי משפיעה, ובסך הכל התשלום למקום שבו תעברי את ההגדלה עשוי להגיע גם ל-4,000-5,000 ש”ח. משך האשפוז הוא ברוב המקרים ללילה אחד.

חשוב להדגיש: אמנם הגדלת חזה היא ניתוח שמתאפיין באחוזי הצלחה גבוהים, אבל חשוב לעבור אותו במקום בטוח, גם אם הוא מעט יקר יותר.

הרדמה מלאה או הרדמה מקומית?

הגדלת חזה בהרדמה מלאה עולה יותר מניתוח זה כשהוא מתבצע תחת הרדמה מקומית – בגלל הצורך לשלם לרופא המרדים שמלווה את ההליך הכירורגי לכל אורכו. להרדמה מקומית ישנם עוד יתרונות, אבל זו לא אופציה שמתאימה לכל אחת.

 

אולי יעניין אותך גם