שירי סנדלון רגב
מנהלת המרכז הרפואי

כמנהלת המרכז הרפואי, מטפלת שירי בנושאים הרבים והמגוונים, שכל מטרתם הם טיוב והתאמה לשיטת ד"ר קליין, תוך בקרה והקפדה על איכות מיטבית, והנחלתם לכל הצוות: העובדים, האחיות, היועצות נבחרת הרופאים והמערכת כולה.

שרון ברוך
מנהלת חברת הקוסמטיקה

שרון ברוך, מנהלת חברת הקוסמטיקה של ד"ר דב קליין בישראל ובאיטליה. "לאחר ליווי וטיפול בלקוחות המבקשות שינוי במראה עור הפנים, אני נהנית לראות תוצאות מרהיבות בעזרת שימוש בתכשירי ד"ר דב קליין."

רחלי ליבנה
יועצת בשיטת ד״ר קליין

יועצת על פי שיטת ד"ר קליין, למגוון הניתוחים הפלסטיים במרפאה. הותק, הניסיון והמקצועיות של רחלי, עומדים לרשות ולזכות הבאים אליה ליעוץ - מאות מטופלים מרוצים.

אנה דביזוב
יועצת על פי שיטת ד"ר קליין

יועצת על פי שיטת ד"ר קליין, למגוון הניתוחים הפלסטיים במרפאה. בנוסף, אנה אחראית על ניהול ועדכון תוכן רפואי במרפאה.

ריקי צבאן
יועצת על פי שיטת ד"ר קליין

יועצת על פי שיטת ד"ר קליין למגוון הניתוחים הפלסטיים על פי שיטת ד"ר קליין, כמו כן אחראית על קשרי אנוש בין המרפאה למטופלים.

דליה פורשמיט
אחות מוסמכת לטיפול בניתוחים פלסטיים

אחות מוסמכת לטיפול בניתוחים פלסטיים. כאשר תהליך ההחלמה דורש הסבר מעמיק וסבלני לכל מטופלת, דואגת דליה להעניק את הטיפול המסור ביותר תוך שהיא שמה במקום הראשון את צרכי המטופלות בהיבט הרפואי, ושומרת איתן על קשר רציף אחרי הניתוח ועד להחלמה מלאה.

אווה גייסמן
אחות מוסמכת לניתוחים פלסטיים

אחות מוסמכת לניתוחים פלסטיים. מלווה את המטופלות החל מרגע כניסתן למרפאה וזמינה לכל בעיה מהביקור הראשון במרפאה ועד לסיום ותהליך ההחלמה. אווה מלווה את המטופלת ביום הניתוח ובחדר ניתוח, בחדר התאוששות ועד לחדר אשפוז, בהסבר במפורט על תהליך ההחלמה והביקורת.

תום שיינגוט
מתאמת רפואית

אחראית קבלת מטופלים.משתייכת לצוות הניהול השוטף של קבלת הקהל במרפאה: מענה לטלפונים, קביעת תורים לייעוצים, קביעת תורים לניתוחים. בנוסף לכך אחראית על ניהול ימי הניתוחים.

הדר לנדאו
מתאמת רפואית

אחראית על קבלת המטופלים במחלקת פיסול הפנים במרפאה. בנוסף, משתייכת לצוות הניהול השוטף של קבלת הקהל.

גבי ירושלמי
מנהלת לוגיסטית

מנהלת לוגיסטית של חברת הקוסמטיקה של ד"ר דב קליין. אחראית על רכש, עיבוד וניהול שרשרת האספקה של חברה הקוסמטיקה של ד"ר קליין.

יוליה ביל
מזכירת המרכז לקוסמטיקה רפואית

אחראית על הקשר עם הקוסמטיקאיות. רכזת כנסים וימי עיון.

טובית אשכנזי
קוסמטיקאית רפואית

קוסמטיקאית מוסמכת לטיפולים אסטתיים לפי שיטת ד"ר קליין. "כאשר מטפלים באהבה ובמסירות התאמת תכשירים באופן אישי ומדויק לכל סוגי עור פנים, התוצאות ניכרות מיד."

שיר שטיינר
מתאמת רפואית

ע' חשבת שכר, משתייכת לצוות הניהול השוטף של הנהלת החשבונות. במסגרת תפקידה אחראית על חשבונות, גבייה, נהלי המרפאה, טיפול ומתן פתרונות לספקים ולקוחות.

 מעוניין לקבל מידע שיווקי