במרכז הרפואי ד"ר דב קליין מתבצע מגוון רחב של ניתוחים פלסטיים מתקדמים, המובילים לשינוי משמעותי תוך הקפדה על מראה טבעי ועל כן מחמיא במיוחד. כל ניתוח פלסטי אצל ד"ר דב קליין הוא חלק מתהליך שלם: ראשיתו של התהליך במפגש ייעוץ בו מוקדשת מלוא תשומת הלב לרצונות האמיתיים של כל מטופל ומטופלת, ומגובשת תוכנית טיפול המבטיחה את הגשמת החלומות.

לאחר מכן מקבלים המטופלים הנחיות מפורטות כיצד להיערך לקראת הניתוח וכן הסברים לגבי המצפה להם, כך שהניתוח הפלסטי עצמו יעבור בקלות. לאחר ההליך הכירורגי זוכים המטופלים המחלימים להשגחה וליווי עד להחלמה מלאה, ולבסוף, כמובן, השלב המשמח שבו התוצאות באות לידי ביטוי והמטופלים זוכים לחיים איכותיים ויפים.

יצירת קשר

מלאו פרטים ונציגנו ייצור עמכם קשר בהקדם :

שם
דוא”ל
טלפוןתכנון מוקפד של כל ניתוח פלסטי והבטחת ציפיות ריאליות

בנוסף לניסיון הרב של ד"ר קליין וצוות הרופאים במרכז הרפואי והמיומנות הגבוהה שלהם, ישנו עוד "סוד" להצלחה המרשימה של כל אותם ניתוחים פלסטיים המתבצעים במרכז: יושרה מלאה והבטחת ציפיות ריאליות.

כדאי לדעת שהרפואה האסתטית מסוגלת לחולל פלאים – ולא רק מסוגלת, אלא כבר שינתה באופן דרמטי את המראה של מיליונים ברחבי העולם – אבל גם לרופאים המוכשרים ביותר ולהליכים הכירורגיים המתקדמים ביותר ישנן מגבלות.

עוד חשוב לזכור בהקשר זה שמראה מאולץ אינו מחמיא, ועל כן מקדיש צוות המרכז זמן, מחשבה ואנרגיות ליצירת ציפיות ריאליות, כך שכל מטופל וכל מטופלת יבינו בדיוק מה ניתן להשיג באמצעות ניתוח פלסטי – וגם מה לא.

 

התאמה אישית של ההליך הכירורגי

ניתוחים פלסטיים בימינו מבוססים על טכניקות מתקדמות – ואגב, ד"ר קליין בעצמו חתום על כמה וכמה פטנטים בתחום הרפואה האסתטית כמו גם על פיתוח שיטות טיפול חדשניות.

על-מנת למצות את המקסימום מכל ניתוח פלסטי חשוב מאוד להתאים את הניתוח למאפיינים הספציפיים של כל מטופל/ת: כך למשל ניתן לבחור בין מתיחת פנים מלאה לבין מיני-מתיחה, ובנוסף כל אחת מהפרוצדורות הכירורגיות הנ"ל היא למעשה אוסף של פעולות כך שבעצם מדובר בניתוח מודולרי שחשוב להרכיב ולהתאים בדיוק עפ"י מבנה הפנים של האדם ועפ"י המראה המבוקש על-ידו.

באופן דומה, במסגרת הגדלת חזה ישנן כמה וכמה החלטות המאפשרות התאמה אישית של ההליך הכירורגי, וכמובן שגם בניתוחים אסתטיים אחרים ישנה גמישות שניתן לנצל לטובת תכנון הליך אופטימלי (וכמובן גם ביצועו באופן מדויק).

 

מאיזה גיל ניתן לעבור ניתוחים פלסטיים?

דגש נוסף שכדאי לקחת בחשבון כששוקלים ניתוח פלסטי הוא לחכות לגיל המתאים כדי שהתוצאות תהיינה הטובות ביותר והאופטימליות ביותר.

כך למשל, האף ממשיך להתפתח עד גיל 16 פחות או יותר. על כן ברוב המקרים ההמלצה למי שטרם הגיע/ה לגיל 16 תהיה להתאזר בסבלנות. יחד עם זאת ישנם מקרים שבהם כן ניתן להעניק לאף מראה שובה לב גם בגיל צעיר יותר.

 

החלמה בעקבות ניתוח פלסטי

אחת מפריצות הדרך המשמעותיות המאפיינות ניתוחים פלסטיים בימינו, היא שהם כרוכים בפחות תופעות לוואי ובנוסף רמת הסיכון להיווצרות סיבוכים נמוכה בהרבה מבעבר, ובפרט אם מפקידים את ביצוע ההליך בידיו של כירורג פלסטי מיומן ומנוסה.

יחד עם זאת, חשוב לקחת בחשבון שמדובר בניתוח לכל דבר, המחייב פינוי פרק זמן להתאוששות והחלמה.

במרבית המקרים ניתן לשוב לשגרה רגילה תוך שבוע עד שבועיים, ולשגרה מלאה כולל פעילות ספורטיבית מאומצת לאחר כחודש. בכל מקרה חשוב לאפשר לגוף (ובעצם גם לנפש..) לחזור לעצמם בהדרגה וכך לצאת לדרך החדשה במלוא הכוח.

למידע בנושא ניתוחים פלסטיים לאחר לידה – לחצו כאן

חולמים על שינוי? יודעים שאתם יכולים להיראות טוב יותר? הגיע הזמן שתפרגנו לעצמכם! מוזמנים לקבוע מפגש ייעוץ, וביחד איתנו להגשים את החלום ולזכות באיכות החיים המגיעה לכם.